ריכזנו את כל השאלות שחשבנו שחשוב לדעת אבל אם פיספסנו משהו פשוט תשאלו אותנו

שאלות נפוצות

איך זה עובד?


יוצרים את העסק ב"תור איתי" בתוך דקות. מקבלים לינק אישי עבור העסק, משתפים עם לקוחות ומתחילים לתת ל"תור איתי" לקבוע בשבילכם את התורים.
איך אדע שלקוח קבע איתי תור?


ברגע שלקוח קובע תור דרך "תור איתי", גם הלקוח וגם בעל העסק מקבלים הודעת טקסט (sms) עם פרטי העסק, השירות והמועד.
איפה אני רואה את התורים שקבעו איתי?


כל תור שנקבע דרך "תור איתי" מופיע במערכת תחת אזור "תורים". לחיצה על תור תציג את פרטיו כולל השירות, המועד, מי קבע איתנו וכפתורי יצירת קשר מהירים לוואטסאפ ולשיחת טלפון.
האם כל אחד יוכל לראות את התורים שלי?


לא. רק לבעל העסק המשוייך למייל שאיתו נרשם למערכת "תור איתי" יש גישה לתורים אשר נקבעים לעסק. באותה צורה רק בעל עסק יכול להוסיף ולערוך את פרטי העסק והשירותים המוצעים וכל מידע אחר השייך לעסק.
איך יוצרים שירות ב"תור איתי"?


בתוך המערכת של "תור איתי" לכל עסק יש שני עמודים, אחד פומבי שמשתפים עם כולם ודרכו קובעים איתנו פגישות והשני פרטי שרק בעל העסק רואה ודרכו מנהלים את כל פרטי העסק, כולל לוגו, תמונות גלריה, שירותים, ימי ושעות עבודה ועוד.
האם יש הגבלה על כמות התורים שניתן לקבוע איתי?


לא. בעל העסק מגדיר את ימי ושעות העבודה, השירותים המוצעים ומשך הזמן של כל שירות.
לדוגמא: יום עבודה הינו מ-9:00-18:00 ומשך השירות המוצע הינו 30 דקות, ניתן לקבוע 18 פגישות אך אם משך השירות הינו 60 דקות יהיה ניתן לקבוע 9 תורים לאותו יום.
האם ניתן לבטל תורים?


בהחלט. אם ביטלו איתך תור ניתן לבטל אותו במערכת על ידי כניסה לתור וסימונו כ"מבוטל". ברגע שתור מבוטל מהמערכת הזמן מתפנה ולקוח אחר יכול לקבוע איתך ואנחנו נשלח ללקוח הודעת טקסט שהתור בוטל.
האם ניתן לערוך תורים?


בהחלט. ברגע שנכנסים לפרטי תור ניתן לערוך את מועד התור ופרטי הלקוח הרלוונטיים. ברגע שערכתם את התור ושמרתם אנחנו נשלח ללקוח הודעת טקסט עם הפרטים המעודכנים.
האם גם אני יכול לקבוע תור עבור הלקוחות שלי בעצמי?


בהחלט. בדיוק כמו לקוח גם בעל העסק יכול להיכנס לעמוד הפומבי (או הפרטי) של העסק ולקבוע תור עבור לקוח.
מה זה אפליקציית PWA?


PWA - Progressive Web App - אפליקציות ווב מתקדמות. אלו הן אפליקציות אשר מופעלות בדפדפן של המכשיר (כל מכשיר וכל דפדפן) וכמו אתר אינטרנט יש להן כתובת URL אבל בניגוד לאתרים ויותר כמו אפליקציות יש להן בד"כ יכולות מורכבות יותר מעולם האפליקציות. את אפליקציית "תור איתי" ניתן להתקין על המכשיר (נייד, טאבלט, מחשב) או פשוט להיכנס לכתובת ה-URL בדפדפן.
האם ניתן להוסיף את מיקום העסק שלי?


בהחלט. ניתן להוסיף כתובת וברגע שעושים זאת אנחנו נבנה עבורכם לינק לווייז ונוסיף אותו להודעת הטקסט עם פרטי התור שתישלח ללקוח כדי שיוכל לנווט אליכם בלחיצת כפתור.
האם יש התחייבות כלשהי?


ממש לא. ההרשמה ל"תור איתי" היא חינם וכוללת תקופת נסיון אשר אינה מצריכה כרטיס אשראי או כל אמצעי תשלום אחר. בסוף תקופת הנסיון תוכלו לרכוש את המסלול המתאים ביותר עבורכם או לא וזהו. ככה פשוט. התשלום לכל המסלולים הינו חודשי וניתן לבטלו בכל רגע נתון ללא קנס במייל פשוט.